Bielactwo – leczenie naturalne

Sezam w leczeniu bielactwa. Leczenie i efekt stosowania sezamu. Stosuje się go w następujący sposób: zmielić ziarna sezamu w młynku do kawy. Łyżkę zjeść rano i wieczorem 1 godzinę przed snem. Wynikiem tej procedury jest pojawienie się żółto-skórnych zabarwienia w białych plamach. Jeśli będziemy kontynuować leczenie po kilku miesiącach objawy mogą zniknąć całkowicie. Proszek powinien zostać odstawiony dopiero gdy białe plamy znikają.

bielactwo

 

Dziegieć w leczeniu bielactwa. Zastosowanie tych substancji w leczeniu tej choroby, jest również dobrze znane w medycynie ludowej. Można go zakupić w każdej aptece farmaceutycznej. Zaleca się, aby smarować przez miesiąc plamy ciągu z krótką przerwą między sesjami leczniczymi. Już w pierwszym cyklu terapii białe plamy zmniejszają się, a po upływie 2 tygodni od początku zastosowania procedury znikają całkowicie.

Leczenie bielactwa orzechem. Wykorzystanie owoców i liści orzecha włoskiego w walce z bielactwem również daje dobre rezultaty. Zmieszanie powinno nastąpić w równych proporcjach, po czym wlewa się do 1 proporcję mieszanki do 10 części wódki. Roztwór odstawia się na dziesięć dni w ciemności, a następnie można smarować obszarach dotknięte chorobą skóry 1-2 razy dziennie. Należy kontynuować leczenie przez kilka miesięcy. Dla zdrowej skóry należy zakupić ochronne krem i rozcierać je wokół plam.

Języki wieprzowe. Istnieją przypadki pozbycie się choroby całkowicie, po spożyciu języków wieprzowych. W codziennej diecie powinno znaleźć się kilka małych kawałków wieprzowiny z językiem. Oczekiwany skutek zmniejszenia plamy w ciągu roku.

Czosnek i cebula z bielactwem. Dobre wyniki w leczeniu można osiągnąć za pomocą czosnku i cebuli . Trzeba przeciąć na pół pocierać codziennie przez 5 minut. Wykorzystanie cebuli i czosnku powinno być na przemian co drugi dzień. Plamy, które właśnie zaczęły się pojawiać powinny zniknąć za tydzień. Dla starszych plam to normalne, że pigmentacji wraca później.

Aspiryna i kwas borowy. Konieczne jest, aby wymieszać kwasu borowy lub acetylosalicylowy z wazeliną i wymieszać wszystko i do uzyskania jednorodnej kompozycji. Powstała kompozycja powinna być nakładana na obszary dotknięte chorobą.

Nalewka z pieprzu. Ten przepis pomaga pozbyć się plam, które występują w bielactwie. W celu wykonania należy umieścić w słoiku   o pojemności jeden litr sześć kawałków czerwonej papryki, wstępnie suszonej, wlać do słoika pół litra wódki. Stosować dwa razy dziennie.

Aby poznać najbardziej skuteczne metody leczenia bielactwa polecamy ten serwis –> gdzie znajdą Państwo skuteczne metody leczenia bielactwa. Odwiedź już teraz  i znajdź dla siebie najlepszą metodę leczenia.